072-33-80-806
לתיאום פגישת ייעוץ
Facebook
 
PLK - משרד עורכי דין

משרד עו"ד תעבורה


יש שלל עבירות תנועה מהן עבירות קלות ועבירות חמורות, עבירות שגרמו לתאונות דרכים וכאלו שלא. אלו יכולות להיות עבירות קנס כמו דיבור בטלפון בנהיגה, עבירות חמורות כמו נהיגה בשכרות, תאונות פגע וברח, נהיגה במהירות מופרזת ורבות אחרות. משרד עו"ד תעבורה אמור לייצג בכל אחת מהדוגמאות הללו וברבות אחרות, ואמור ללוות את הנאשם מרגע קרות התאונה במקרה של אחת כזו או לאחר שהוא קיבל דו"ח כזה או אחר. בחירה נכונה של עו"ד דיני תעבורה בשפלה כמו גם בכל מקום אחר שיהיה מקצועי ורציני יכולה להיות קריטית לתוצאות.

איך בוחרים משרד עורכי דין?
משרד עו"ד תעבורה איכותי ומקצועי יכול להיות ההבדל בין כישלון ובין הצלחה. יש כמה דברים שחשוב לוודא, ראשית, שאותו משרד עו"ד תעבורה הוא בעל ניסיון ספציפי במקרה המדובר כך לדוגמא אם הייתם מעורבים בתאונת פגע וברח אתם צריכים עו"ד פגע וברח או אם מדובר על קנס בעקבות דיבור בטלפון בנהיגה אתם צריכים עו"ד עם ניסיון בזה, שהמשרד באזור שלכם יחסית מכיוון שיכול להיות שתצטרכו להגיע אליו כמה פעמים, כך לדוגמא אם אתם גרים באזור השפלה אתם צריכים עו"ד דיני תעבורה בשפלה, וכמובן, חשוב שלמשרד יהיה ניסיון עשיר בתעבורה בכלל כמו גם המלצות על טיב הטיפול והרמה המקצועית.

לבחור במשרד עורכי דין "פורטנוי ליס כלפה ושות" – לבחור בטובים ביותר!
אם אתם צריכים משרד עו"ד תעבורה, משרד עורכי דין "פורטנוי ליס כלפה ושות" הוא מה שאתם צריכים. בין אם אתם צריכים עו"ד פגע וברח ובין אם לכל עניין אחר במשרד עורכי דין "פורטנוי ליס כלפה ושות" תמצאו עורכי דין מנוסים שיכולים לסייע לכם.
 
מידע נוסף:

עו"ד רוני ליס הוא המופקד על תחום התעבורה במשרד והוא מומחה בייצוג בשלל עבירות תעבורה, ובמהלך השנים עבר השתלמויות עומק רבות שרק חידדו את המקצועיות שלו והביאו אותה לגבהים חדשים.

משרד עו"ד תעבורה כמו משרד עורכי דין "פורטנוי ליס כלפה ושות" יספק לכם שקט נפשי עם הידיעה שאתם בידיים הטובות ביותר.

פנו עוד היום וקבלו מידע נוסף!