072-33-80-806
לתיאום פגישת ייעוץ
Facebook
 
PLK - משרד עורכי דין

עו"ד לתאונות דרכים


בישראל יש לא מעט תאונות דרכים, תאונות שחלקן נגמרות בנזק בלבד או עם פציעות קלות ותאונות שלצערנו מסתיימות עם נפגעים קשים ואף במוות. כמעט כל נהג יהיה מעורב בתאונת דרכים כלשהיא בחייו, ותאונת דרכים מחייבת התייעצות עם עו"ד לתאונות דרכים. עו"ד תעבורה במרכז כמו גם בכל מקום אחר יסביר למי שמעורב בתאונה קודם כל איך להתנהל מיד לאחריה וכמובן, יסייע משפטית בהליכים השונים. עו"ד לתאונות דרכים ותעבורה בכלל יכול לסייע בין אם מדובר על נהיגה ללא רישיון רכב בתוקף ובין אם מדובר על נהיגה ללא רישיון בכלל, כמו גם בשלל מצבים נוספים.

מה צריך לעשות מיד לאחר תאונה?
רגע לפני שאתם פונים לסיוע של עו"ד לתאונות דרכים יש כמה דברים חשובים. ראשית, אם יש נפגעים בתאונה כזו בין אם אלו אתם ובין אם צד שלישי אתם צריכים להתפנות או לדאוג לפינוי שלהם. שנית, אתם צריכים להזמין משטרה למקום ושלישית, אתם צריכים לבקש מהנהג השני את הפרטים שלו כמו גם פרטי חברת הביטוח שלו ופרטי הרכב. אל תודו בשום דבר לפני שאתם מתייעצים עם עו"ד תאונות בין אם הוא עו"ד תעבורה במרכז או בכל מקום אחר. עו"ד לתאונות דרכים יגיד לכם מה לעשות ואיך לעשות בכל מצב, בין אם זו נהיגה ללא רישיון רכב בתוקף ובין אם זה כל דבר אחר.

למה לבחור דווקא במשרד עורכי דין "פורטנוי ליס כלפה ושות"?
אם אתם צריכים עו"ד לתאונות דרכים משרד עורכי דין "פורטנוי ליס כלפה ושות" הוא המשרד אותו אתם מחפשים. משרד עורכי דין "פורטנוי ליס כלפה ושות" הוא משרד עם ניסיון עשיר בתחומים שונים כמו דיני משפחה, משפט פלילי משפט אזרחי ועוד ובין השאר גם בתאונות דרכים.
 
מידע נוסף:

עו"ד תאונות מטעם משרד עורכי דין "פורטנוי ליס כלפה ושות" ילווה אתכם מרגע התאונה דרך כל ההליך המשפטי, ויסייע לכם לצאת כשידכם על העליונה או לפחות יפחית את העונש אותו אתם אמורים לקבל אם עברתם עבירה כלשהיא.

פנו עכשיו וקבלו מידע נוסף!